OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Druki i produkty podobne
Dane od 1 czerwca 2025 do 1 grudnia 2025
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Prywatne Centrum Edukacyjne "Marmołowski" S.C. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 16 740 złPrywatne Centrum Edukacyjne "Marmołowski" S.C. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Prywatne Centrum Edukacyjne "Marmołowski" S.C. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska | 3 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr - kurs prawa jazdy kat. C dla 1 osoby wraz z badaniami i egzaminamiPomorskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe nr 17/Ai2/25 | Prywatne Centrum Edukacyjne "Marmołowski" S.C. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołow… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr - kurs prawa jazdy kat. C dla 1 osoby wraz z badaniami i egzaminamiPomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI
Ile przetargów wygrał OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI?
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI wygrał 3 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 27 215 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 czerwca 2025 do 1 grudnia 2025 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI to 16 740 zł – kontrakt udzielony przez Prywatne Centrum Edukacyjne "Marmołowski" S.C. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska.
W jakich branżach OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS SZYMON GIERSZEWSKI wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Druki i produkty podobne, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.