OCKK PAWEŁ SMOLIŃSKI
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 19 marca 2026 do 31 sierpnia 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OCKK PAWEŁ SMOLIŃSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Powiatowy Urząd Pracy W Ostrołęce
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 218 340 złKls Partners Spółka Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Powiatowy Urząd Pracy W Ostrołęce | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OCKK PAWEŁ SMOLIŃSKI.
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MAZOWIECKI WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY SAMODZIELNYM PUBLICZNYM ZAKŁADEM OPIEKI ZDROWOTNEJ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SELFCARE MAŁGORZATA TYM1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PROSKALA MAŁGORZATA SZYMCZYK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MEDIKARD SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/FEMA.07.05/26 pn.: „KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE USŁUGI PN.: „PRACOWNIA KOMPETENCJI CYFROWYCH”MazowieckieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/FEMA.07.05/26 | Kls Partners Spółka Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OCKK PAWEŁ SMOLIŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OCKK PAWEŁ SMOLIŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 42.9%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/FEMA.07.05/26 pn.: „KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE USŁUGI PN.: „PRACOWNIA KOMPETENCJI CYFROWYCH”MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OCKK PAWEŁ SMOLIŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu