MG MEBLE NA WYMIAR MICHAŁ GABOR
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Maszyny przemysłowe
Dane od 1 sierpnia 2026 do 1 sierpnia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MG MEBLE NA WYMIAR MICHAŁ GABOR i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Troska Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci I Młodzieży
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 15 000 złFundacja Troska Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci I Młodzieży
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Troska Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci I Młodzieży | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MG MEBLE NA WYMIAR MICHAŁ GABOR.
- PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GASTRONET DARIUSZ WĄDOŁOWSKI1 wspólne postępowanie · 10 wygranych części
- KAL-SPORT WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW ELŻBIETA PIĘTA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- F&B GASTRO SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- GOGA EXPERT URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE JACEK STASZEWSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/2026 z dnia 07.08.2026 dotyczące dostawy środków trwałych – wyposażenia pomieszczeń socjalnych placówki przewidzianych do zakupu w ramach Zadania Zadania 3. Zakup wyposażenia pomieszczeń socjalnychPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | część R - Meble kuchenne - zabudowa 1szt. | Fundacja Troska Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci I Młodzieży |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MG MEBLE NA WYMIAR MICHAŁ GABOR w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MG MEBLE NA WYMIAR MICHAŁ GABOR wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/2026 z dnia 07.08.2026 dotyczące dostawy środków trwałych – wyposażenia pomieszczeń socjalnych placówki przewidzianych do zakupu w ramach Zadania Zadania 3. Zakup wyposażenia pomieszczeń socjalnychPodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MG MEBLE NA WYMIAR MICHAŁ GABOR znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu