MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 9 marca 2026 do 16 lipca 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Akademia Leona Koźmińskiego
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 8000 złAkademia Leona Koźmińskiego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Akademia Leona Koźmińskiego | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA.
- COLLEGIUM WRATISLAVIENSE SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- SZARY WILK" CENTRUM KOMPETENCJI ALICJA CZERWIŃSKA3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- SZKOŁA MĘSKIEGO STYLU AGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKA2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- MAIK GROUP ARTUR MAIK2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MAREK WOJCIECHOWSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr EE_ZO_26_3_Z1_głos - przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia pt. „Jak dbać o głos i dobrze z niego korzystać”MazowieckieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE nr EE_ZO_26_3_Z1_głos | Akademia Leona Koźmińskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 16.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Szkolenie pn. „Emisja głosu, storytelling i wystąpienia publiczne w pracy dydaktycznej” dla kadry prowadzącej dydaktykę w ramach projektu „Uniwersytet 4D: Dydaktyka – Digitalizacja – Dostępność – Dbałość o środowisko”, nr FERS.01.05-IP.08-0232/25.MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA
Ile przetargów wygrał MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA?
MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA wygrał 1 części w 6 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 8000 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 16.7%.
Jakie są opinie o MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 9 marca 2026 do 16 lipca 2026 firma złożyła oferty w 6 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA to 8000 zł – kontrakt udzielony przez Akademia Leona Koźmińskiego.
W jakich branżach MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty MEZON SZKOLENIA I DORADZTWO KATARZYNA KAZAŃSKA, znajdują się m.in. Akademia Leona Koźmińskiego. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.