MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK
Lublin · NIP 712-269-95-59
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
Dane od 28 kwietnia 2025 do 1 sierpnia 2026
- Postępowania
- 22
- Wygrane postępowania
- 15
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK.
- AVIATION CONSULTING MICHAŁ RATAJCZAK4 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- FUNDACJA ”ECO”3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SP. Z O.O., BĘDĄCA ORGANEM PROWADZĄCYM DLA PLACÓWKI KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 4/EIA/LUB/2026 w projekcie „Efektywni i aktywni” umowa nr FELU.08.01-IP.02-0036/24-00 realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie FELU.8.1 Aktywizacja społeczna i zawodowaLubelskieZobacz, z kim konkurował | Organizacja i przeprowadzenie szkolenia | Fundacja Postscriptum |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 22
- Postępowania
- 15
- Wygrane
- 68.2%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK
Ile przetargów wygrał MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK?
MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK wygrał 24 części w 22 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 2,3 mln zł. Oferty firmy wybrało 11 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 68.2%.
Jakie są opinie o MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 28 kwietnia 2025 do 1 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 22 postępowaniach i wygrała 15. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK to 711 310 zł – kontrakt udzielony przez Zabrze.
W jakich branżach MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MELLARIUS INTEGRACJA I SZKOLENIA MICHAŁ BARTNIK wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.