MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI
Bytom · NIP 626-201-37-39
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Dane od 1 marca 2025 do 31 sierpnia 2026
- Postępowania
- 16
- Wygrane postępowania
- 11
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Powiatowy Urząd Pracy W Bytomiu
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 90 400 złStowarzyszenie Most
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Powiatowy Urząd Pracy W Bytomiu | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI.
- PROEDUKACJA CENTRUM KURSOWE W KATOWICACH PAWEŁ SERWA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ART COLOR MODELS JOLANTA KUCHARZYK2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- LINGUA HOUSE SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH COACHING & TRAINING HOUSE BEATA OMASTKA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- AS EDUKACJA CENTRUM SZKOLENIOWE W KATOWICACH1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Kompleksowa organizacja kwalifikacyjnych kursów zawodowych dla uczestników projektu „Aktywna integracja mieszkańców Gminy Radzionków”, numer projektu: FESL.07.02-IZ.01-05G3/23.polskaZobacz, z kim konkurował | Część 4 | Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzionkowie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 16
- Postępowania
- 11
- Wygrane
- 68.8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9/2026 z dnia 19.08.2026 r.MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI
Ile przetargów wygrał MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI?
MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI wygrał 12 części w 16 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 254 448 zł. Oferty firmy wybrało 8 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 68.8%.
Jakie są opinie o MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 31 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 16 postępowaniach i wygrała 11. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI to 90 400 zł – kontrakt udzielony przez Stowarzyszenie Most.
W jakich branżach MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MEGA CENTRUM ROZWOJU SŁAWOMIR GALIŃSKI wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.