MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING
Świętochłowice · NIP 627-245-37-47
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Druki i produkty podobne
Dane od 13 marca 2025 do 9 kwietnia 2026
- Postępowania
- 9
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Rudzka Agencja Rozwoju "Inwestor" S. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 115 200 złŚląski Inkubator Przedsiębiorczości Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Rudzka Agencja Rozwoju "Inwestor" S. Z O.O. | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING.
- INSTYTUCJA LEVEL UP SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- FHU PROGRES AGNIESZKA KOZIARSKA-WILKOWIECKA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- DIPENDE PATRYCJA DZIUBA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AM CREATIVE LIFE ANNA FILIPCZYK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 01/07/2025/AT na wyłonienie wykonawcy- trenera do prowadzenia warsztatów z wyrównywania szans cyfrowychŚląskieZobacz, z kim konkurował | Prowadzenie warsztatów z wyrównywania szans cyfrow… | Rudzka Agencja Rozwoju "Inwestor" S. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 9
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 55.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 01/07/2025/AT na wyłonienie wykonawcy- trenera do prowadzenia warsztatów z wyrównywania szans cyfrowychŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING
Ile przetargów wygrał MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING?
MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING wygrał 5 części w 9 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 239 600 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 55.6%.
Jakie są opinie o MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 13 marca 2025 do 9 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 9 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING to 115 200 zł – kontrakt udzielony przez Śląski Inkubator Przedsiębiorczości Sp. Z O.O..
W jakich branżach MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MEDIA LEARNING TOMASZ PIESIUR SZKOLENIA, DORADZTWO, KONSULTING wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Druki i produkty podobne, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.