MDF WICHROWSKI DARIUSZ
Główna działalność przetargowa: Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Roboty budowlane
Dane od 30 września 2025 do 29 czerwca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MDF WICHROWSKI DARIUSZ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Izba Administracji Skarbowej W Bydgoszczy
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 810 000 złIzba Administracji Skarbowej W Bydgoszczy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MDF WICHROWSKI DARIUSZ.
- ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY ADEX DARIUSZ DUDKIEWICZ2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- DOMCON SP. Z O.O. ,2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- AMTC POLAND SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MAZ-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MAZ-BUD ZDZISŁAW MAZUR USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Remont łazienek w budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy oraz w budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w ToruniuKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Część 1, Część 2 | Izba Administracji Skarbowej W Bydgoszczy |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MDF WICHROWSKI DARIUSZ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MDF WICHROWSKI DARIUSZ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Roboty budowlane w budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w BydgoszczyKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MDF WICHROWSKI DARIUSZ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o MDF WICHROWSKI DARIUSZ
Ile przetargów wygrał MDF WICHROWSKI DARIUSZ?
MDF WICHROWSKI DARIUSZ wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 810 000 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o MDF WICHROWSKI DARIUSZ?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 30 września 2025 do 29 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt MDF WICHROWSKI DARIUSZ?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień MDF WICHROWSKI DARIUSZ to 810 000 zł – kontrakt udzielony przez Izba Administracji Skarbowej W Bydgoszczy.
W jakich branżach MDF WICHROWSKI DARIUSZ wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień MDF WICHROWSKI DARIUSZ wygrywa w branżach: Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej), Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Roboty budowlane, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
