MAREK MAZUREK ALPIN BUD
Lublin · NIP 712-007-22-01
Dane od 14 sierpnia 2026 do 14 sierpnia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MAREK MAZUREK ALPIN BUD.
- AROCA SAFETY P.S.A.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ABSORBER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MAREK MAZUREK ALPIN BUD w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MAREK MAZUREK ALPIN BUD wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zakup i montaż zabezpieczeń na dachach budynków Inspektoratów Oddziału ZUS w SosnowcuŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MAREK MAZUREK ALPIN BUD znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Do firmy MAREK MAZUREK ALPIN BUD nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
Ochrona dziedzictwa kulturowego na obszarze MOF



„Dostawa przewodów paliwowych na potrzeby Portu Lotniczego Lublin S.A.”



Zakup i dostawa ustawniki pozycyjne AVP302 (AZBIL) 10szt. - zgodnie z SIWZ TZR14/443/2026
Przetargi w pobliskich miastach
Najczęściej zadawane pytania o MAREK MAZUREK ALPIN BUD
Ile przetargów wygrał MAREK MAZUREK ALPIN BUD?
MAREK MAZUREK ALPIN BUD wygrał 0 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o MAREK MAZUREK ALPIN BUD?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 14 sierpnia 2026 do 14 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje MAREK MAZUREK ALPIN BUD?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy MAREK MAZUREK ALPIN BUD złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych MAREK MAZUREK ALPIN BUD?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy MAREK MAZUREK ALPIN BUD znajdziesz w Mimira analiza rynku.
