MAR-POL" MARCIN ZBIGNIEW OCHOŃSKI
Cetki · NIP 892-102-76-18
Główna działalność przetargowa: Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Roboty budowlane · Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
Dane od 21 stycznia 2025 do 21 sierpnia 2026
- Postępowania
- 119
- Wygrane postępowania
- 25
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MAR-POL" MARCIN ZBIGNIEW OCHOŃSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Nadleśnictwo Skrwilno
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 396 956 złGmina Tłuchowo
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Nadleśnictwo Skrwilno | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MAR-POL" MARCIN ZBIGNIEW OCHOŃSKI.
- PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE 'ABBA-EKOMED' SP. Z O.O.30 wspólnych postępowań · 10 wygranych części
- REMONDIS SP. Z O.O.25 wspólnych postępowań · 9 wygranych części
- PPHU 'ABBA-EKOMED' SP. Z O.O.15 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- ESPADON SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- EXUMAS SP. Z O.O.11 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe pt. "Zakup i dostawa kruszywa łamanego na potrzeby Gminy Brzozie"ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | — | Szkoła Podstawowa Im. Tadeusza Kościuszki W Brzeziu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MAR-POL" MARCIN ZBIGNIEW OCHOŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MAR-POL" MARCIN ZBIGNIEW OCHOŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 119
- Postępowania
- 25
- Wygrane
- 21%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| 65/2026 Dostawa tłucznia kamiennego do Grupy (gm. Dragacz) i Brodnicy oraz krawężników i geowłókniny do Grupy (gm. Dragacz) - sprawa nr 65/2026Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MAR-POL" MARCIN ZBIGNIEW OCHOŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu