MAJKOWSKI.PRO TADEUSZ MAJKOWSKI
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie nieruchomości
Dane od 1 lutego 2026 do 1 lutego 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MAJKOWSKI.PRO TADEUSZ MAJKOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Stowarzyszenie Youth Human Impact
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 146 070 złStowarzyszenie Youth Human Impact
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MAJKOWSKI.PRO TADEUSZ MAJKOWSKI.
- UPHOTEL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 01/05.04.WLB/2026MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Usługa wynajmu sal szkoleniowych i doradczych | Stowarzyszenie Youth Human Impact | 1 lutego 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MAJKOWSKI.PRO TADEUSZ MAJKOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MAJKOWSKI.PRO TADEUSZ MAJKOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 01/05.04.WLB/2026MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MAJKOWSKI.PRO TADEUSZ MAJKOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu