MACIEJ PUTAJ LECH93 FHU
Kraków · NIP 677-221-99-83
Główna działalność przetargowa: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży · Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 3 marca 2025 do 1 września 2026
- Postępowania
- 49
- Wygrane postępowania
- 11
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa MACIEJ PUTAJ LECH93 FHU i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Stowarzyszenie Honestus
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 146 370 złGmina Michałowice
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co MACIEJ PUTAJ LECH93 FHU.
- MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE33 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- COUNTRY TRAVEL MAŁGORZATA FIRLEJCZYK32 wspólne postępowania · 5 wygranych części
- WOJTAK SŁAWOMIR, BIURO USŁUGOWO TURYSTYCZNE „ATLANTIC " RZESZOWSKIE CENTRUM SZKOLENIOWE SŁAWOMIR WOJTAK26 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- TADYSZAK ŁUKASZ TADYSZAK21 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- INVENTUM SP Z O.O.21 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Wsparcie rodziny w Gminie Biała RawskaŁódzkieZobacz, z kim konkurował | Kompleksowa organizacja wyjazdu do Energylandii dl… | Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej W Białej Rawskiej |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z MACIEJ PUTAJ LECH93 FHU w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często MACIEJ PUTAJ LECH93 FHU wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 49
- Postępowania
- 11
- Wygrane
- 22.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Przedmiotem zamówienia jest organizacja 3-dniowej wycieczki do Krakowa dla uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie w dn. 05-07.10.2026 r.Zapytanie ofertowe 03/08/2026/LODolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy MACIEJ PUTAJ LECH93 FHU znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu