LUMI TECHNOLOGY KATARZYNA BUNKOWSKA
Główna działalność przetargowa: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dane od 12 lutego 2026 do 12 lutego 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa LUMI TECHNOLOGY KATARZYNA BUNKOWSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Izobud Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Opolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 24 600 złIzobud Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Izobud Sp. Z O.O. | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co LUMI TECHNOLOGY KATARZYNA BUNKOWSKA.
- FILMSPIRIA BARTOSZ JASIŃSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- FILMHOUSE MIKOŁAJ JORDAN1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/IZOBUD/2.25/2026 na Kompleksowe opracowanie i realizacja materiałów promocyjno-informacyjnych na rynki zagraniczne – DACH+HOLZ International 2026OpolskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/IZOBUD/2.25/2026 | Izobud Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z LUMI TECHNOLOGY KATARZYNA BUNKOWSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często LUMI TECHNOLOGY KATARZYNA BUNKOWSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/IZOBUD/2.25/2026 na Kompleksowe opracowanie i realizacja materiałów promocyjno-informacyjnych na rynki zagraniczne – DACH+HOLZ International 2026OpolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy LUMI TECHNOLOGY KATARZYNA BUNKOWSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu