ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 20 lipca 2026 do 21 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA.
- HIPCIO-MED ALEKSANDRA FILIPCZAK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- MAREK KUROWSKI PRAKTYKA LEKARSKA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PAULA WILK PRAKTYKA LEKARSKA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- KAMIL WIECZOREK PRAKTYKA LEKARSKA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ANNA KUCNER1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Powiatowego w Radomsku - oferta dla 5 lekarzy.ŁódzkieZobacz, z kim konkurował | Szpital | 21 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Powiatowego w Radomsku - oferta dla 5 lekarzy.ŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Ile przetargów wygrał ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA?
ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 20 lipca 2026 do 21 lipca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
W jakich branżach ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA, znajdują się m.in. Szpital. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
W jakim województwie ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części ŁUKASZ FILIPCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA przypada na województwo Łódzkie.
