ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 marca 2025 do 1 listopada 2025
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 270 000 złŁętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACH1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- ART COLOR MODELS JOLANTA KUCHARZYK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- OŚRODEK KSZTAŁCENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH FENTIKS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GO DRIVE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/ZO/FESL.05.16-0C8CŚląskieZobacz, z kim konkurował | Usługi indywidualnego wsparcia psychologicznego | Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 60%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/ZO/FESL.05.16-0C8CŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT
Ile przetargów wygrał ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT?
ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT wygrał 3 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 511 500 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 60%.
Jakie są opinie o ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 1 listopada 2025 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT to 270 000 zł – kontrakt udzielony przez Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski.
W jakich branżach ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ŁASZCZYK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO SZKOLENIOWE ATUT wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.