KOP-INST PATRYK ŁYŻWIŃSKI
Dane od 6 lipca 2026 do 6 lipca 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co KOP-INST PATRYK ŁYŻWIŃSKI.
- FUTURE SERVICE ZBIGNIEW ZARZECZNY1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- LAS TARAS WOJCIECH KOCZOROWSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SENCO SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- JDSL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH ZBIGNIEW RUTKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z KOP-INST PATRYK ŁYŻWIŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często KOP-INST PATRYK ŁYŻWIŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 01/06/DOS/2026 na wykonanie robót polegających na wymianie oświetlenia w 3 lokalizacjach Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w RadomiuMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy KOP-INST PATRYK ŁYŻWIŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy KOP-INST PATRYK ŁYŻWIŃSKI nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710