KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK
Dane od 12 listopada 2025 do 12 listopada 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK.
- KAM-INOX KAMIL KOWALSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- COMMTRONIX WOJCIECH WAJCHT1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/1.3FELU z dnia 04.11.2025r.LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w Polsce
Do firmy KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Przetargi w innych miastach
Najczęściej zadawane pytania o KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK
Ile przetargów wygrał KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK?
KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK wygrał 0 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 12 listopada 2025 do 12 listopada 2025 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy KONSTRUKCJE MASZYN - TECHNOLOGIA SZCZEPAN KOŁODZIEJCZYK znajdziesz w Mimira analiza rynku.