KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY
Dane od 14 listopada 2025 do 10 lipca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY.
- FINLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA MICHAŁ ROSZCZYNIALSKI2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MATEUSZ SIEŃKO1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- KANCELARIA ADWOKACKA ADW. ŁUKASZ STĘPKOWSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- KANCELARIA ADWOKACKA IUS COGENS SP. P.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- WHITE OWL SOWA I WSPÓLNICY SP.K.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2026/PRAWOw przedmiocie wyłonienia radcy prawnego/prawnika do realizacji bieżącego doradztwa prawnego dla Laboratorium-Experteam Sp. z o.oPodlaskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Najczęściej zadawane pytania o KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY
Ile przetargów wygrał KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY?
KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY wygrał 0 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 14 listopada 2025 do 10 lipca 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy KONRAD WĘGLIŃSKI KANCELARIA PRAWNA "WĘGLIŃSCY znajdziesz w Mimira analiza rynku.