KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA
NAWRA · NIP 877-139-70-63
Główna działalność przetargowa: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dane od 19 sierpnia 2025 do 17 lutego 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Grodziczno
- Najaktywniejszy region
- Warmińsko-mazurskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 134 300 złGmina Grodziczno
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA.
- SANMAT SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- EKO-KOMPLEKS, J. FIDRYSIAK, J. BUDZIŃSKA SP. J.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- BIURO USŁUG INŻYNIERYJNYCH „BUI” SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PROJEKTOWANIE I NADZÓR SANITECH PRZEMYSŁAW HATAŁA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SANESKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na realizację inwestycji pn. "Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gierzwałd"Warmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował | Zadanie I – Rozbudowa sieci wodociągowej w miejsco…, Zadanie II – Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarne… | Grunwald |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na realizację inwestycji pn. "Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gierzwałd"Warmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA
Ile przetargów wygrał KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA?
KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA wygrał 5 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 157 300 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 19 sierpnia 2025 do 17 lutego 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA to 134 300 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Grodziczno.
W jakich branżach KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień KAM-PRO" PRACOWNIA INŻYNIERII ŚRODOWISKA MGR INŻ. KAMIL PIOTR GĄSKA wygrywa w branżach: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
