JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dane od 24 czerwca 2026 do 4 września 2026
- Postępowania
- 29
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Sos Życie
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 32 256 złFundacja Sos Życie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Sos Życie | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH.
- DEJKO JOANNA STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH16 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- VERITUM - CENTRUM SZKOLENIOWE10 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ10 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- SZARY WILK" CENTRUM KOMPETENCJI ALICJA CZERWIŃSKA9 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- INSTYTUCJA LEVEL UP SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Więcej mocy dla PARASOLAPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | nie dotyczy | Fundacja Sos Życie | 5 sierpnia 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 29
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 6.9%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nrLubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH
Ile przetargów wygrał JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH?
JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH wygrał 2 części w 29 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 35 316 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 6.9%.
Jakie są opinie o JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 24 czerwca 2026 do 4 września 2026 firma złożyła oferty w 29 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH to 32 256 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Sos Życie.
W jakich branżach JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień JOANNA DEJKO STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.