JG GASTRO JAKUB GAWRIŁOW
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Maszyny przemysłowe · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 1 sierpnia 2025 do 6 lutego 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa JG GASTRO JAKUB GAWRIŁOW i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Cukiernia Samanta S.C. M.M.M Rzankowscy
- Najaktywniejszy region
- Opolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 164 599 złSecesja Kulda Piestrzyński Spółka Jawna
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Cukiernia Samanta S.C. M.M.M Rzankowscy | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co JG GASTRO JAKUB GAWRIŁOW.
- GOGA-GRAŻYNA STASZEWSKA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- HONEYTECH SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- JOY RIDE SZYMON SYRZISTIE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/2025 na nabycie wyposażenia kuchni ramach projektu ,, Poszerzenie oferty firmy poprzez inwestycje w ŚT oraz WNiP”ŁódzkieZobacz, z kim konkurował | Nabycie wyposażenia kuchni | Secesja Kulda Piestrzyński Spółka Jawna |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z JG GASTRO JAKUB GAWRIŁOW w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często JG GASTRO JAKUB GAWRIŁOW wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 83.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/2025 na nabycie wyposażenia kuchni ramach projektu ,, Poszerzenie oferty firmy poprzez inwestycje w ŚT oraz WNiP”ŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy JG GASTRO JAKUB GAWRIŁOW znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu