JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ
Warszawa · NIP 527-015-17-11
Główna działalność przetargowa: Usługi naprawcze i konserwacyjne · Maszyny przemysłowe · Roboty budowlane
Dane od 11 marca 2025 do 21 lipca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Zakład Gospodarki Komunalnej W Ostrowi Mazowieckiej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 456 800 złZakład Gospodarki Komunalnej W Ostrowi Mazowieckiej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Zakład Gospodarki Komunalnej W Ostrowi Mazowieckiej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ.
- ECO TECHNOLOGIA2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- ENERGOSERWIS S.A.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MTE TECHNOLOGIA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE „ENERGOREM” SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- INTROL-ENERGOMONTAŻ SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Remont kotła wodnego WR 5 Nr 3MazowieckieZobacz, z kim konkurował | — | Zakład Gospodarki Komunalnej W Ostrowi Mazowieckiej Sp. Z O.O. | 2 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Przetarg Nieograniczony na: Modernizacja części ciśnieniowej kotła WR10/EM8 na Ciepłowni Halemba [WEZZCP/PNZN/180/2025]ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ
Ile przetargów wygrał JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ?
JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ wygrał 2 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 784 800 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 11 marca 2025 do 21 lipca 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ to 456 800 zł – kontrakt udzielony przez Zakład Gospodarki Komunalnej W Ostrowi Mazowieckiej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
W jakich branżach JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień JANUSZ KOWALSKI PUTEC PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI CIEPLNEJ wygrywa w branżach: Usługi naprawcze i konserwacyjne, Maszyny przemysłowe, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.