INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI
Katowice · NIP 634-190-84-36
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Dane od 30 stycznia 2025 do 2 marca 2026
- Postępowania
- 8
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Słomniki - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej W Słomnikach
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 400 320 złMops Mysłowice
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Gmina Słomniki - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej W Słomnikach | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI.
- IGALIS SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FUNDACJA "STOP WYKLUCZENIU2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- CENTRUM PSYCHOTERAPII I COACHINGU SYNERGIA MARTYNA JASIŃSKA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- VERITUM - CENTRUM SZKOLENIOWE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH: „JĘZYKI ŚWIATA” KATARZYNA ANNA ROKICKA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr .01/2025ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Wsparcie psychologiczne dla studentów | Uczelnia Metropolitalna | 1 lutego 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 8
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr .01/2025ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI
Ile przetargów wygrał INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI?
INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI wygrał 5 części w 8 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 741 000 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 30 stycznia 2025 do 2 marca 2026 firma złożyła oferty w 8 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI to 400 320 zł – kontrakt udzielony przez Mops Mysłowice.
W jakich branżach INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień INTEREGO SZKOLENIA, DORADZTWO, TERAPIA ŁUKASZ GOŁĘBIOWSKI wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

