INSTALPRO JANUSZ ZARZYCKI
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Usługi naprawcze i konserwacyjne
Dane od 1 grudnia 2025 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa INSTALPRO JANUSZ ZARZYCKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Instal Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 84 094 złInstal Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Instal Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co INSTALPRO JANUSZ ZARZYCKI.
- M.A.S. SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na: „Obsługę techniczną urządzeń i instalacji wentylacji i klimatyzacji SPZOZ w Lublińcu” Znak sprawy ZP/11C/25ŚląskieZobacz, z kim konkurował | — | Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej W Lublińcu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z INSTALPRO JANUSZ ZARZYCKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często INSTALPRO JANUSZ ZARZYCKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na: „Obsługę techniczną urządzeń i instalacji wentylacji i klimatyzacji SPZOZ w Lublińcu” Znak sprawy ZP/11C/25ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy INSTALPRO JANUSZ ZARZYCKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu