INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI
Główna działalność przetargowa: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze · Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 1 marca 2025 do 11 marca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Cancer Center Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 01/2025dotyczące zatrudnienia w oparciu o umowę cywilnoprawną z patologiem w projekcie badawczo – rozwojowympolskaZobacz, z kim konkurował | Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną | Cancer Center Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 17/2025 USŁUGI BADAWCZO-ROZWOJOWE W ZAKRESIE „PATOLOG (PATOMORFOLOG)”DolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI
Ile przetargów wygrał INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI?
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI wygrał 1 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 11 marca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
W jakich branżach INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI wygrywa w branżach: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze, Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ MANIEWSKI, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
