IN COOL ŁUKASZ MICHNA
Budziska 54a · NIP 825-218-99-69
Dane od 15 kwietnia 2025 do 15 kwietnia 2025
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa IN COOL ŁUKASZ MICHNA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 106 120 złUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co IN COOL ŁUKASZ MICHNA.
- COLD ENERGY SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PZN SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- GREEN AUTOMATIC SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługi przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń i instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych w budynkach UMCS w LublinieMazowieckieZobacz, z kim konkurował | Część 1 | Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z IN COOL ŁUKASZ MICHNA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często IN COOL ŁUKASZ MICHNA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługi przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń i instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych w budynkach UMCS w LublinieMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy IN COOL ŁUKASZ MICHNA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o IN COOL ŁUKASZ MICHNA
Ile przetargów wygrał IN COOL ŁUKASZ MICHNA?
IN COOL ŁUKASZ MICHNA wygrał 1 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 106 120 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o IN COOL ŁUKASZ MICHNA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 15 kwietnia 2025 do 15 kwietnia 2025 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt IN COOL ŁUKASZ MICHNA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień IN COOL ŁUKASZ MICHNA to 106 120 zł – kontrakt udzielony przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.
Dla jakich zamawiających pracuje IN COOL ŁUKASZ MICHNA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty IN COOL ŁUKASZ MICHNA, znajdują się m.in. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
W jakim województwie IN COOL ŁUKASZ MICHNA wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części IN COOL ŁUKASZ MICHNA przypada na województwo Mazowieckie.
Jak śledzić przetargi, w których startuje IN COOL ŁUKASZ MICHNA?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy IN COOL ŁUKASZ MICHNA złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
