IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL
Żory · NIP 651-133-57-56
Główna działalność przetargowa: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała · Produkty chemiczne · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dane od 28 lutego 2025 do 29 sierpnia 2026
- Postępowania
- 33
- Wygrane postępowania
- 23
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Śląski Uniwersytet Medyczny W Katowicach
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 450 000 złUNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 24 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL.
- LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O.14 wspólnych postępowań · 15 wygranych części
- EURX SP. Z O.O.7 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- MERCK LIFE SCIENCE SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 12 wygranych części
- ARGENTA SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- LAB-JOT LTD. SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe SLV 29 07 2026 AMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 4 | Selvita S.A. | 28 sierpnia 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 33
- Postępowania
- 23
- Wygrane
- 69.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| PN-61/26 PN-61/26 Sukcesywna dostawa odczynników na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z podziałem na 7 części.WielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy IMMUNIQ BEATA SOLON-GOGOL znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu