GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL
Główna działalność przetargowa: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dane od 2 kwietnia 2026 do 2 kwietnia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Stara Kornica
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL.
- ALFAREM SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PS PRO SOLUTIONS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ATM ENERGETICS PROSTA S.A.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- R-TERM RYSZARD JĘDRZEJEWSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ELBIP SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługa wykonania audytów energetycznych mieszkańcom Gminy Stara Kornica na lata 2026-2028MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Usługa wykonania audytów energetycznych na lata 20… | Gmina Stara Kornica |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługa wykonania audytów energetycznych mieszkańcom Gminy Stara Kornica na lata 2026-2028MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL
Ile przetargów wygrał GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL?
GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 2 kwietnia 2026 do 2 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
W jakich branżach GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL wygrywa w branżach: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL, znajdują się m.in. Gmina Stara Kornica. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
W jakim województwie GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL przypada na województwo Mazowieckie.
Jak śledzić przetargi, w których startuje GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy GRELEKO GRZEGORZ GURDZIEL złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
