FUPH WOJTEX WOJCIECH STAROSOLSKI
Przemyśl · NIP 792-107-37-53
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
Dane od 25 lutego 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 39
- Wygrane postępowania
- 17
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FUPH WOJTEX WOJCIECH STAROSOLSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Wojewódzki Szpital Im. Św. Ojca Pio W Przemyślu
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 150 896 złZespół Szkół Im. Wincentego Witosa W Zarzeczu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FUPH WOJTEX WOJCIECH STAROSOLSKI.
- ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL SP. J11 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- POLADEX L. ZABORNIAK M. ZABORNIAK SP.J.10 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP.K.10 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- JAWIT' A.I J. BIAŁAS, L.I W. LAMPARA SP.J.10 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- 52723599479 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa żywności do stołówki internatu przy Zespole Szkół im . Wincentego Witosa w Zarzeczu – II połowa 2026 r.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Część 6 | Gmina Zarzecze |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FUPH WOJTEX WOJCIECH STAROSOLSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FUPH WOJTEX WOJCIECH STAROSOLSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 39
- Postępowania
- 17
- Wygrane
- 43.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| 2232/4/TP/26 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy 4/TP/26 - DOSTAWY ZIEMNIAKÓW DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FUPH WOJTEX WOJCIECH STAROSOLSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu