FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA
Radzyń Podlaski · NIP 538-102-60-67
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 27 maja 2025 do 16 lipca 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej W Radzyniu Podlaskim
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 10 500 złGminny Osrodek Pomocy Społecznej W Radzyniu Podlaskim
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej W Radzyniu Podlaskim | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA.
- VERBUM - EWA KAP5 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
- GABINET TERAPII I ROZWOJU DZIECKA, IWONA MAŁGORZATA BELNIAK3 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- GABINET LOGOPEDYCZNY MAŁGORZATA PAWELEC3 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- KAMIL CHMIELARSKI3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- VIOLETTA JEZIERSKA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie Ofertowe na przeprowadzenie usług specjalistycznych w ramach realizacji programu "Za życiem"LubelskieZobacz, z kim konkurował | Część VI- zajęcia rehabilitacyjne- 200 godzin | Soswradzyn |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie Ofertowe na przeprowadzenie usług specjalistycznych w ramach realizacji programu "Za życiem"LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA
Ile przetargów wygrał FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA?
FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA wygrał 9 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 11 055 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 27 maja 2025 do 16 lipca 2026 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA to 10 500 zł – kontrakt udzielony przez Gminny Osrodek Pomocy Społecznej W Radzyniu Podlaskim.
W jakich branżach FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień FIZJOTER – REHABILITACJA MEDYCZNA, FIJEWSKA HALINA wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.