F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI
UJKOWICE · NIP 795-218-64-12
Główna działalność przetargowa: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dane od 7 listopada 2025 do 29 grudnia 2025
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Przemyśl
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 151 675 złGmina Żurawica
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI.
- USŁUGI TRANSPORTOWE EDWARD KOŚCIAK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- JANUSZ DUDEK SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "ANNA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PROWASTE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA TOMALO TRANS TOMASZ HARĘZGA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- FIRMA USŁUGOWA ARTUR FIAŁKIEWICZ1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Żurawica w sezonie zimowym 2025/2026PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Część 3 | Gmina Żurawica | 29 grudnia 2025 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Żurawica w sezonie zimowym 2025/2026PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI
Ile przetargów wygrał F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI?
F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 229 375 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 7 listopada 2025 do 29 grudnia 2025 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI to 151 675 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Żurawica.
W jakich branżach F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI wygrywa w branżach: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty F.U.H. DEBRY ANDRZEJ KANIOWSKI, znajdują się m.in. Gmina Przemyśl, Gmina Żurawica. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
