EWACH MAREK RYCHLICKI
Główna działalność przetargowa: Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego) · Roboty budowlane
Dane od 1 lipca 2025 do 12 grudnia 2025
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa EWACH MAREK RYCHLICKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Inwestycje Mariusz Wójcicki
- Najaktywniejszy region
- Opolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 362 850 złInwestycje Mariusz Wójcicki
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Inwestycje Mariusz Wójcicki | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co EWACH MAREK RYCHLICKI.
- SMARTRES SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ECOPERFEKT GROUP SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- IWOLI ENERGY SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- NOVOEN JACEK JANOTA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CITY CONNECT SP. Z O.O. ;1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/KPOD.01.03-IW.01-9150/24OpolskieZobacz, z kim konkurował | Prace remontowe oraz prace instalacyjne | Inwestycje Mariusz Wójcicki | 1 lipca 2025 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z EWACH MAREK RYCHLICKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często EWACH MAREK RYCHLICKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/KPOD.01.03-IW.01-9150/24OpolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy EWACH MAREK RYCHLICKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu