ERATO
Dane od 12 marca 2026 do 14 lipca 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ERATO.
- CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ANGELIKA ĆWIERTKA2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- AKADEMIA EDUKACYJNA KAROLINA KOCZON2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- MAREK FUDALI CENTRUM SZKOLENIOWE PIĘKNO I SUKCES1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- TEB EDUKACJA SP. Z O.O. W POZNANIU ODDZIAŁ W SZCZECINIE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ERATO w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ERATO wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 11/GNL/BRC/2026 na realizacjęszkolenia "Stylistka paznokci” wraz z egzaminem prowadzącym do nabycia kwalifikacji/kompetencjiDolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ERATO znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w Polsce
Do firmy ERATO nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami