EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE
Dane od 20 lutego 2026 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE.
- PPHU STOL-TRAK PIOTR SARNOWSKI3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- GRZES" FIRMA KONSERWATORSKO SPRZĄTAJĄCA GRZEGORZ OSTASZEWSKI3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- DEAL TOMASZ DŁUTOWSKI3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- EWBUD GRZEGORZ GUTOWSKI2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ANNA SARNOWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi koszenia z wygrabieniem i usunięciem trawy z terenów zielonych znajdujących się przy budynkach należących do Gminy Miejskiej Ciechanów administrowanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w CiechanowieNaNZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Najczęściej zadawane pytania o EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE
Ile przetargów wygrał EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE?
EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE wygrał 0 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 20 lutego 2026 do 19 lipca 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy EKO-OGRÓD WIESŁAW JAN KIWIT USŁUGI OGRODNICZE I EKOLOGICZNE znajdziesz w Mimira analiza rynku.