DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI
Dzierżoniów · NIP 882-205-50-43
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Maszyny przemysłowe
Dane od 27 marca 2025 do 31 sierpnia 2026
- Postępowania
- 34
- Wygrane postępowania
- 23
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 179 376 złPodkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy | 29 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI.
- CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ANGELIKA ĆWIERTKA9 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ9 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA9 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- ART COLOR MODELS JOLANTA KUCHARZYK7 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- AKADEMIA ROZWOJU ATTIVARE MAGDALENA MAŁUCHA6 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Wałbrzyski Inkubator Zawodowy 2 - transformacja w edukacji zawodowej w WałbrzychuDolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Barman | Fundacja Edukacji Europejskiej |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 34
- Postępowania
- 23
- Wygrane
- 67.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 15a/2026/ZSCKRŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI
Ile przetargów wygrał DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI?
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI wygrał 95 części w 34 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 826 559 zł. Oferty firmy wybrało 11 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 67.6%.
Jakie są opinie o DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 27 marca 2025 do 31 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 34 postępowaniach i wygrała 23. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI to 179 376 zł – kontrakt udzielony przez Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy.
W jakich branżach DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM SZKOLEŃ I TŁUMACZEŃ LENA NICIŃSKI wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Maszyny przemysłowe, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
