DANUTA MOTYKA P.P.H. "ENIGMA
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 5 maja 2025 do 1 listopada 2025
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DANUTA MOTYKA P.P.H. "ENIGMA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Firma Hopek S.C. Karol Hopek Maria Hopek Marcin Hopek
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 450 795 złFirma Hopek S.C. Karol Hopek Maria Hopek Marcin Hopek
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Firma Hopek S.C. Karol Hopek Maria Hopek Marcin Hopek | 1 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr KPO - 03/2025MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Tunel chłodniczy | Firma Hopek S.C. Karol Hopek Maria Hopek Marcin Hopek |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DANUTA MOTYKA P.P.H. "ENIGMA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DANUTA MOTYKA P.P.H. "ENIGMA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr KPO - 03/2025MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DANUTA MOTYKA P.P.H. "ENIGMA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu