CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK
Świerkocin · NIP 876-211-91-75
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 1 sierpnia 2025 do 4 września 2026
- Postępowania
- 15
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie W Nidzicy
- Najaktywniejszy region
- Warmińsko-mazurskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 11 168 złUrząd Miejski Koronowo
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie W Nidzicy | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ5 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- POWER MOTIVE RYSZARD GACA4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- POWER MOTIVE SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- SEKA" S.A.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- TRAINING ESG2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Przeprowadzenie wyjazdowych warsztatów z zakresu komunikacji z elementami grywalizacji w projekcie "Ku dojrzałości"WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Warsztaty z zakresu komunikacji z elementami grywa… | Fundacja Gospodarcza Pro Europa |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 15
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE na przeprowadzenie warsztatów i doradztwa w zakresie przeciwdziałania przemocy, profilaktyki uzależnień i edukacji seksualnej w ramach projektu „Pole możliwości dla rodziny”Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK
Ile przetargów wygrał CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK?
CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK wygrał 6 części w 15 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 23 565 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 sierpnia 2025 do 4 września 2026 firma złożyła oferty w 15 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK to 11 168 zł – kontrakt udzielony przez Urząd Miejski Koronowo.
W jakich branżach CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień CENTRUM WSPARCIA I TERAPII DR NATALIA GNIADEK wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
