CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA
Stalowa Wola · NIP 865-126-04-91
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 1 marca 2025 do 26 sierpnia 2026
- Postępowania
- 46
- Wygrane postępowania
- 15
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ośrodek Kształcenia I Promowania Kadr Theta
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 281 856 złOśrodek Pomocy Społecznej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 16 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA.
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.12 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- AKADEMIA NAUKI I ROZWOJU "PIĘKNY UMYSŁ" MARTA TRACZ6 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- STOWARZYSZENIE „ERBEL-SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI”5 wspólnych postępowań · 13 wygranych części
- VERITUM - CENTRUM SZKOLENIOWE5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- UNIFUND SP. Z O.O.5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zamówienie nr 9/2026/PWD prowadzenia zajęć w formie pracy podwórkowej – Instruktor/ka zajęć rozwijających - angielski na potrzeby Placówki Wsparcia Dziennego w PiekielnikuMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Instruktor/ka zajęć rozwijających - angielski | Stowarzyszenie Przyjazna Dolina Raby I Czarnej Orawy |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 46
- Postępowania
- 15
- Wygrane
- 32.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/2026/BK Wykonywanie zadań prowadzących dla uczestników projektu pt. „Zespół Szkół Nr II dla cyfrowej przyszłości”, realizowanego przez Fundację Akademia Inicjatywy i RozwojuŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA
Ile przetargów wygrał CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA?
CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA wygrał 34 części w 46 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 1,44 mln zł. Oferty firmy wybrało 10 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 32.6%.
Jakie są opinie o CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 26 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 46 postępowaniach i wygrała 15. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA to 281 856 zł – kontrakt udzielony przez Ośrodek Pomocy Społecznej.
W jakich branżach CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ARKANA ZBIGNIEW KOKOSZKA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
