BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 9 stycznia 2026 do 1 maja 2026
- Postępowania
- 25
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Uczelnia Metropolitalna
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 50 760 złMiasto Kraśnik
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA.
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.8 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.5 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- MIROSŁAW SERBINOWICZ MS CONSENSUS5 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- SZARY WILK" CENTRUM KOMPETENCJI ALICJA CZERWIŃSKA4 wspólne postępowania · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 33/2026/RKKD/UŁA z dnia 20.04.2026 r. na wybór Wykonawców do prowadzenia przez Ekspertów zajęć w ramach 10 edycji Kursu pn. „Zarządzanie jakością obsługi pacjenta”, będącego formą wsparcia projektu.MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Prowadzenie zajęć przez Ekspertów w ramach Kursu -… | Uczelnia Łazarskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 25
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 24%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 33/2026/RKKD/UŁA z dnia 20.04.2026 r. na wybór Wykonawców do prowadzenia przez Ekspertów zajęć w ramach 10 edycji Kursu pn. „Zarządzanie jakością obsługi pacjenta”, będącego formą wsparcia projektu.MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA
Ile przetargów wygrał BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA?
BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA wygrał 13 części w 25 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 69 410 zł. Oferty firmy wybrało 5 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 24%.
Jakie są opinie o BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 9 stycznia 2026 do 1 maja 2026 firma złożyła oferty w 25 postępowaniach i wygrała 6. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA to 50 760 zł – kontrakt udzielony przez Miasto Kraśnik.
W jakich branżach BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BIZNES PARTNER MAGDALENA KRUPIŃSKA-KOTULSKA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

