BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK
Główna działalność przetargowa: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
Dane od 1 września 2025 do 28 maja 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Centrum Usług Społecznych W Tarnowie
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 24 460 złCentrum Usług Społecznych W Tarnowie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK.
- MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- F.U.H LEVEL MACIEJ MOL1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- INVENTUM SP Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA „EMEX”1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usług polegających na zorganizowaniu i przeprowadzeniu wycieczek dla uczestników projektu pn. „Miasto dla każdego, czyli OdNowa społeczna w Tarnowie”.MałopolskieZobacz, z kim konkurował | — | Centrum Usług Społecznych W Tarnowie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usług polegających na zorganizowaniu i przeprowadzeniu wycieczek dla uczestników projektu pn. „Miasto dla każdego, czyli OdNowa społeczna w Tarnowie”.MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK
Ile przetargów wygrał BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK?
BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 45 655 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 września 2025 do 28 maja 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK to 24 460 zł – kontrakt udzielony przez Centrum Usług Społecznych W Tarnowie.
W jakich branżach BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK wygrywa w branżach: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty BIURO TURYSTYCZNE "TURYSTA" SŁAWOMIR MACIAK, znajdują się m.in. Centrum Usług Społecznych W Tarnowie. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
