BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS
Dane od 17 marca 2026 do 17 marca 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS.
- MARCIN KUBIK HIGHQUALITYSTAGESOLUTION1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- MBOX RENTAL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Budowa konstrukcji technicznych i tymczasowej scenografii imprez biegowych organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie w 2026 roku. Etap I.MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Do firmy BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Zakup worków na odpady niebezpieczne CBRN dla KWP w Lublinie

Zapytanie o informację cenową na zbycie zbędnych środków trwałych
Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie usług szkoleniowych


Wynajem kontenerów biurowych i socjalnych na MOP Wierzchowiska oraz MOP Bystrzejowice -trasa S17


Kompleksowa obsługa geodezyjna na MOP Wierzchowiska oraz MOP Bystrzejowice - trasa S17

Przetargi w pobliskich miastach
Najczęściej zadawane pytania o BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS
Ile przetargów wygrał BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS?
BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS wygrał 0 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 17 marca 2026 do 17 marca 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy BEATA KURANT AGENCJA EVENTER DYS znajdziesz w Mimira analiza rynku.
