BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dane od 1 kwietnia 2025 do 1 grudnia 2025
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Instytut Adn Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 228 520 złInstytut Adn Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Instytut Adn Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. Z O.O. | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA.
- KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARTA SZYMCZAK-KOZŁOWSKA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT AGNIESZKA TEREJKO2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FINLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA MICHAŁ ROSZCZYNIALSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PIK LEGAL ŚNIEG KACZOROWSKI SP.P. RADCÓW PRAWNYCH1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- IWO JAROSZ KANCELARIA ADWOKACKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/25001/ADN/2025MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Analizy prawne, konsultacje i opinie prawne. | Instytut Adn Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 40%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/25001/ADN/2025MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA
Ile przetargów wygrał BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA?
BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA wygrał 2 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 414 056 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 40%.
Jakie są opinie o BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 1 grudnia 2025 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA to 228 520 zł – kontrakt udzielony przez Instytut Adn Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. Z O.O..
W jakich branżach BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BARTŁOMIEJ SOLARZ KANCELARIA ADWOKACKA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.