ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI
Główna działalność przetargowa: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dane od 19 lipca 2026 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich W Kaliszu
- Największa z ostatnich wygranych
- 2000 złMiasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich W Kaliszu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich W Kaliszu | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI.
- SIGMATEL" FILIP GRUSZCZYŃSKI1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- BUDWIM TOMASZ WYSOGLĄD1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PROJEKTOWANIE SIECI I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH STEFAN WAWRZKÓW1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SENS- BUD SEBASTIAN SZAJDZIŃSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- JAN LENARTOWSKI BIURO USŁUG TECHNICZNYCH INSTALACJE I SIECI SANITARNE „INVWEST-PRO”- SERWIS
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Protokoły [ZP.271.10.27.2025] Zaproszenie do złożenia oferty cenowej - na pełnienie nadzoru inwestorskiego związanego z realizacją zadania pn.: „Rozbudowa ul. Sulisławickiej w Kaliszu (...)”NaNZobacz, z kim konkurował | Branża konstrukcyjna | Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich W Kaliszu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Protokoły [ZP.271.10.27.2025] Zaproszenie do złożenia oferty cenowej - na pełnienie nadzoru inwestorskiego związanego z realizacją zadania pn.: „Rozbudowa ul. Sulisławickiej w Kaliszu (...)”NaNZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI
Ile przetargów wygrał ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI?
ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 2000 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 19 lipca 2026 do 19 lipca 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI to 2000 zł – kontrakt udzielony przez Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich W Kaliszu.
W jakich branżach ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI wygrywa w branżach: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty ASPEM-BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE PRZEMYSŁAW MUSZALSKI, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.