APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS
Główna działalność przetargowa: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 lipca 2025 do 21 kwietnia 2026
- Postępowania
- 13
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego W Olsztynie
- Najaktywniejszy region
- Warmińsko-mazurskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 63 720 złUniwersytet Warmińsko-Mazurski W Olsztynie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS.
- PHU MARTOM-TRAVELAND SP. Z O.O. HOTEL ANDERS8 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- M CONCEPT MONIKA DEWERENDA-BIEDROŃ7 wspólnych postępowań · 15 wygranych części
- JGT MAJALIS SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- SILVER-BIRD EVENTS NATALIA GOŁĄB2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- WARMAX S.C. ANNA KRECH, ANDRZEJ KRECH1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 15-HotelIRP na kompleksową usługę hotelową realizowaną w terminie 13-14.11.2025 na terenie subregionu olsztyńskiego lub elbląskiego województwa warmińsko-mazurskiego.Warmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował | Kompl. usł. hotelowa - subregion olsztyński lub el… | Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego W Olsztynie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 13
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 46.2%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 61-HotelIRP na kompleksową usługę hotelową realizowaną w terminie 19-20.05.2026 na terenie powiatu olsztyńskiego, szczycieńkiego lub mrągowskiego województwa warmińsko-mazurskiegoWarmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS
Ile przetargów wygrał APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS?
APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS wygrał 6 części w 13 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 3290 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 46.2%.
Jakie są opinie o APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 lipca 2025 do 21 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 13 postępowaniach i wygrała 6. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS to 63 720 zł – kontrakt udzielony przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski W Olsztynie.
W jakich branżach APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień APEXLAND MAREK ADAMCZYK, HOTEL AZZUN ORIENT SPA & WELLNESS wygrywa w branżach: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.