AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ
Warszawa · NIP 845-154-84-48
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 kwietnia 2025 do 3 czerwca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Aktywizacja Bez Granic
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 171 895 złFundacja Aktywizacja Bez Granic
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ.
- ANDRZEJ NOWAK FES CENTRUM EDUKACJI ZAGRANICZNEJ2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- EKLEKTIKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MARCIN RYDZEWSKI GLOBAL SCHOOL1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- TUTORE POLAND SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 7/VS/ALMA/G/2026 pn.: „PRZEPROWADZENIE KURSU JĘZYKOWEGO W POLSCE”ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE nr 7/VS/ALMA/G/2026 | V-Systems Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| MC-ZU/MK/351-33/2026 PN/U/S Zorganizowanie i przeprowadzenie 90 kursów języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców z terenu województwa mazowieckiegoMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ
Ile przetargów wygrał AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ?
AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ wygrał 2 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 220 495 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 3 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ to 171 895 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Aktywizacja Bez Granic.
W jakich branżach AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty AKADEMIA SZYBKIEJ NAUKI TADEUSZ BUZAREWICZ, znajdują się m.in. Fundacja Aktywizacja Bez Granic, . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
