AGROHANDEL TOMASZ GLANOWSKI
Kutno · NIP 775-247-85-70
Główna działalność przetargowa: Maszyny rolnicze · Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 20 stycznia 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 157
- Wygrane postępowania
- 32
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AGROHANDEL TOMASZ GLANOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy - Państwowy Instytut Badawczy
- Najaktywniejszy region
- Podlaskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 249 800 złZarząd Dróg Powiatowych W Czarnkowie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AGROHANDEL TOMASZ GLANOWSKI.
- ROL-MECH GRAŻYNA I JAN GRZEŚKO SP. Z O.O.18 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- KELVER SP. Z O.O.18 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- HYDRO-MASZ SP. Z O.O. SP.K17 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- KANIA WAŁCZ AGRO SP. Z O.O.16 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- 4SEASONSTECH SP. Z O.O.15 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe: Zakup i dostawa przyczepy rolniczej o ładowności 12 t w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026ŁódzkieZobacz, z kim konkurował | — | Galewice |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AGROHANDEL TOMASZ GLANOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AGROHANDEL TOMASZ GLANOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 157
- Postępowania
- 32
- Wygrane
- 20.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| „Doposażenie Gminy Krempna na potrzeby realizacji zadań z zakresu OLiOC na lata 2025-2026”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AGROHANDEL TOMASZ GLANOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu