AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE
Uchanie · NIP 919-110-46-13
Główna działalność przetargowa: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 27 sierpnia 2025 do 16 sierpnia 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Trzeszczany
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 42 750 złGmina Trzeszczany
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Gmina Trzeszczany | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE.
- VIKI BUS USŁUGI TRANSPORTOWE MONIKA PAWLOS1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE "Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Trzeszczany do Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie ... "LubelskieZobacz, z kim konkurował | Gmina Trzeszczany |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| „Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Uchanie w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki nad dziećmi dowożonymi”LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE
Ile przetargów wygrał AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE?
AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE wygrał 2 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 42 755 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 27 sierpnia 2025 do 16 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE to 42 750 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Trzeszczany.
W jakich branżach AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień AGNIESZKA KACZANOWSKA "RUMCAJS" USŁUGI PRZEWOZOWE wygrywa w branżach: Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów), Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.