3T ALEKSANDER FILA
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 1 października 2025 do 1 października 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa 3T ALEKSANDER FILA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Związek Młodzieży Wiejskiej
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 72 000 złZwiązek Młodzieży Wiejskiej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Związek Młodzieży Wiejskiej | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co 3T ALEKSANDER FILA.
- P.P.U.S. KMP MARCIN PIOTROWSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/WDD/FEMA.08.01/2025 PRZEPROWADZANE W TRYBIE ZASADY KONKURENCYJNOŚCI w projekcie "Włącz się do działania!" nr FEMA.08.01-IP.01-03N7/24 realizowanym w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PlusMazowieckieZobacz, z kim konkurował | Szkolenie "Pracownik administracyjno-gospodarczy", Szkolenie "Pracownik biurowy z el. e-commerce i m… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z 3T ALEKSANDER FILA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często 3T ALEKSANDER FILA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy 3T ALEKSANDER FILA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu