Przetarg: ZSZ1/06/09/2025 Dostawa myszy komputerowych A4Tech OP-620D - 20 sztuk.
Opis zamówienia
Przedmiot Zamówienia: Dostawa Myszki Komputerowej A4Tech OP-620D Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 sztuk myszek komputerowych A4Tech OP-620D. Każda z dostarczonych myszek musi spełniać poniższą, szczegółową specyfikację techniczną: Typ myszy: Przewodowa Sensor: Optyczny Ilość przycisków: 4 Rolka przewijania: 1 Rozdzielczość: 800 dpi Typ złącza: USB Długość przewodu: 1,5 metra Kolor: Czarny Wszystkie dostarczone myszy muszą być nowe, fabrycznie zapakowane. Nie dopuszcza się oferowania produktów innych marek ani modeli niż wyszczególnione, tj. A4Tech OP-620D.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 października 2025
- Data publikacji
- 24 września 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego