Przetarg: ZSZ1/05/12/2025 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.
Opis zamówienia
ZSZ1/05/12/2025 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. (ID 1233706)Asarto AS-LB1090DN; Asarto AS-LB1090DN; 2 szt.; Asarto AS-LH285AN; Asarto AS-LH285AN; 3 szt.; Prism ZHL-W1490XNA; Prism ZHL-W1490XNA; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 grudnia 2025, 09:30
- Data publikacji
- 9 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego